-
Zimowa Spartakiada - zawody w łyżwiarstwie szybkim.
dodano dnia: 28 lutego 2023 / 17:35Czytaj więcejDziś odbyły się gminne zawody w łyżwiarstwie szybkim. Nasza reprezentacja odniosła ogromny sukces! Jak grupa zajęli II miejsce.
Indywidualnie mamy następujące medale:
Milena Sołtys klasa II - srebro - 2 miejsce
Wojciech Wojtanek klasa III - brąz - 3 miejsce
Anna Sarna klasa IV- złoto - 1 miejsce
Paulina Wojtanek klasa VI- srebro - 2 miejsce
Jakub Budz klasa VIII - brąz - 3 miejsce
Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim, którzy reprezentowali naszą szkołę: Mikołaj Dzierżęga, Dominika Trzop, Krzysztof Sołtys, Joanna Sołtys, Zuzanna Koszut, Julia Budz, Dawid Groń. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
-
Gminny turniej szachowy.
dodano dnia: 22 lutego 2023 / 13:6Czytaj więcejW poniedziałek, 20 stycznia, nasi uczniowie wzięli udział w gminnym turnieju szachowym. Zmagania były bardzo emocjonujące ale udało się zdobyć wysokie miejsce na podium. Nasz uczeń Aleksander Ivanyna zdobył II miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
-
Spiskie Zwyki
dodano dnia: 17 lutego 2023 / 15:32Czytaj więcejKolejny sukces naszych uczennic na gruncie kultury regionalnej. Nasze uczennice wzięły udział w XXXIII Spiskich Zwykach. Udało się zdobyć wysokie miejsca w kategorii śpiewaków:
I miejsca - Magdalena Rusnarczyk klasa I
III miejsce - Julia Budz klasa VIII
W kategorii gawędziarzy :
Wiktoria Wacław - klasa VI z utworem napisanym przez naszą polonistkę, p. Mariolę Miśkowicz
-
Szkolny konkurs literacki "Moja niezwykła świąteczna przygoda"
dodano dnia: 9 stycznia 2023 / 11:7Czytaj więcej20 stycznia rozstrzygnięty został skolny konkurs literacki. Wzięło w nim udział 13 uczniów. Zadaniem uczestników było napisanie historii o tematyce świątecznej. Pod uwagę była brana kreatywność, samodzielnośc oraz poprawnośc ortograficzna i interpunkcyjna.
I MIEJSCE
Wiktoria Wacław kl. 6
Gabriela Wacław kl.7
II MIEJSCE
Anna Wacław kl. 8
III MIEJSCE
Emilia Sarna kl. 7
Wyróżnienia:
Magdalena Wojeńska kl. 8
Gabriela Miśkowicz kl.
Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz słodkie upominki. Nagrody zostały ufundowane z NPRCz.
-
Gminny konkurs "Najpiękniejsza kratka bożonarodzeniowa".
dodano dnia: 21 grudnia 2022 / 19:49Czytaj więcejNasi uczniowie i nasze uczennice przygotowały piękne kartki i udało im się zdobyć nagrody.
I miejsce - Paulina Wojtanek
II miejsce - Ewelina Wacław
III miejsce - Ilona Litwin
w kategorii klas 1-3
II miejsce Wojciech Wojtanek klasa 3
Wyróżnienie
Hanna Budz klasa 3
Gratulujemy!
-
Gminne zawody w piłce ręcznej.
dodano dnia: 16 grudnia 2022 / 14:55Czytaj więcej15 grudnia odbyły się Gminne Zawody w piłce ręcznej. Nasz drużyna wywalczyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
-
Stypendium programu "Zdolni"
dodano dnia: 25 listopada 2022 / 19:8Czytaj więcejZ wielką radością chcemy podzielić się informacją, że uczennica naszej szkoły – Natalia Milaniak z klasy ósmej została stypendystką programu „Zdolni” Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2022/2023. Dzięki temu Natalia będzie mogła rozwijać swoje zainteresowania uzdolnienia plastyczne. Program umożliwi jej kontakt ze światowej sławy naukowcami, wybitnymi twórcami i najlepszymi w Polsce popularyzatorami nauki i kultury, udział w nowoczesnych laboratoriach oraz warsztatach plastycznych. Będzie mogła zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca badacza, na czym polega warsztat krytyka, pisarza i artysty, z jakimi problemami mierzą się dzisiaj uczeni i twórcy. Serdecznie gratulujemy!
-
Turniej koszykarski.
dodano dnia: 14 listopada 2022 / 17:52Czytaj więcejW turnieju brały udział dwie drużyny - dziewcząt i chłopców. Nasi panowie zdobyli drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy.
-
Rejonowy konkurs "W kłosianym wieńcu lato nadchodzi"
dodano dnia: 4 listopada 2022 / 13:59Czytaj więcejNasz uczennica Wiktoria Wacław zajęła pierwsze miejce w rejonowym konkursie gawędziarskim. Zaprezentowała tekst napisany specjalnie na tą okazję przez nasza polonistkę, panią Mariolę Miśkowicz. "Godka" pt.: "Klapnioki" przyczyniła się do zwycięstwa. Uczennica otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową w wyskości 200 złotych. Organizatorem konkursu jest Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Serdecznie gratulujemy Wiktorii i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
-
Konkurs recytatorski Hanki Nowobielskiej.
dodano dnia: 22 października 2022 / 14:55Czytaj więcejNaszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Paulina Wojtanek, Wiktoria Wacław, Ewelina Wacław i Joanna Sołtys. Dziewczyny pięknie recytowały wiersze, a Wiktoria zaprezentowała "godkę" napisaną dla niej przez pania Mariolę Miśkowicz. Udało się osiągnąć sukces! Joanna Sołtys zajęła 3 miejsce w kategorii recytator a Wiktoria Wacław 2 miejsce w kategorii gawędy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom.
-
Małopolskie talenty.
dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 11:39Czytaj więcejUczniowie otrzymali nagrody za udział oraz projekt wykonany w ramach zajęć "Małopolskie talenty". Mamy sukces w dziedzinie technologii komunikacyjno - informatycznej oraz matematyki. Gratulacje dla Pauliny Wojtanek i Jakuba Bryi.
-
Wręczenie nagród w konkursie Zivota.
dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 11:35Czytaj więcejKolejny sukces plastyczny. Przepiekne prace zostały wysłane na tegoroczną edycje konkursu organizaowaną przez czasopismo "Zivot". Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Wojciech Wojtanek klasa 2 - II miejsce
Paulina Wojtanek klasa 5 - III miejsce
Jakub Kanownik klasa 8 - 5 miejsce
Wiktoria Wacław klasa 5 - 10 miejsce
Wyróżnienie:
Gabriela Miśkowicz klasa 7
-
Konkurs plastyczny.
dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 11:33Czytaj więcejGratulujemy udziału w konkursie naszym najmłodszym uczennicom!
-
Góralskie cytanie.
dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 11:27Czytaj więcejW tegorocznej edycji konkursu naszą szkołę reprezentowały 4 dziewczyny:
Julia Wacław z klasy 3 - III miejsce
Anna Sarna klasa 3
Honorata Staszel klasa 6
Julia Budz klasa 7
Dziewczyny poradziły sobie znakomicie. Godnie reprezentują szkołę oraz dbają o kulturę regionu. Dziękujemy!
-
Konkurs śpiewu solowego: "Zaśpiywoj słowiku" i "Małe bajania"
dodano dnia: 15 czerwca 2022 / 10:34Czytaj więcejDziewczyny z naszego zespołu "Koce łapki" odniosły kolejne sukcesy:
Anna Sarna klasa 3 - III miejsce
Julia Budz klasa 7 - III miejce
Julia Wacław klasa 3 - wyróżnienie
Gartulujemy serdecznie!!
-
Konkurs Wiedzy o Spiszu.
dodano dnia: 3 czerwca 2022 / 13:11Czytaj więcejNaszą szkołę reprezentowały :
Paulina Wojtanek kl.V
Julia Litwin kl.V
Honorata Staszel kl.VI
A w konkursie recytatorskim Wiktoria Wacław z klasy V - zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.
-
Konkurs plastyczny "Moje korzenie, moje marzenie"
dodano dnia: 6 maja 2022 / 11:54Czytaj więcejNasi uczniowie wzieli udział w konkursie organizowanym przez Bukowiańskie Centrum Kultury - Dom Ludowy. Udało się zdobyć wiele nagród.
Hanna Budz, klasa II - 1 miejsce
Paulina Wojtanek, klasa V - 2 miejsce
Wiktoria Wacław, klasa V - 3 miejsce
Ilona Litwin, klasa IV - 3 miejsce w kategorii "na papierze"
Wyróżnienia:
Aleksandra Koszut, Magdalena Kacica, Nastia Dubrova.
Serdecznie gratulujemy!
-
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe
dodano dnia: 22 kwietnia 2022 / 18:2Czytaj więcejOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" 2022 - 23 kwietnia 2022 w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem odbył się XLIII OTWP "Młodzież zapobiega pożarom" na szczeblu powiatowym. Celem turnieju jest popularyzacja znajomości przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego zagrożenia. Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Wojtanek z klasy 5, Honorata Staszel - 6 i Gabriela Miśkowicz - 7. Uczennica Paulina Wojtanek zajęła 3 miejsce w swojej grupie wiekowej
Gratulujemy -
Gminne Zawody w łyżwiarstwie szybkim.
dodano dnia: 4 marca 2022 / 12:59Czytaj więcejI miejsce dziewcząt :)
