• Uczestnicy zajęć rozwijających z geografii nad morzem.

  dodano dnia: 15 kwietnia 2023 / 13:42

  Dziewczyny z klasy 6 wraz z p. Krysią wyruszyły na wycieczkę w ramach zajęć rozwijających. Dotarły aż nad morze. Środkiem transportu był samolot. Sprawiło to mnóstwo emocji, ale pozytwynych. Dziewczyny szalały na plaży, uzupełniły wiedzę o krajobrazie nadmorskim i wspaniale spędziły czas.

  Czytaj więcej
 • Średniowiecze w klasie.

  dodano dnia: 25 marca 2023 / 15:31

  Na zajęciach rozwijających z historii, uczniowie klasy piątej stworzyli dwa rywalizujące ze sobą księstwa z siedzibami w romańskich zamkach. Chłopcy postawili na wielkość konstrukcji, a dziewczyny umieściły w swoim zamku wiele detali, postaci, a nawet fosę, czy studnię. Oczywiście na koniec dwa księstwa zawarły rozejm..

  Czytaj więcej
 • Nauka gry na gitarze.

  dodano dnia: 22 stycznia 2023 / 19:58

  W ramach zajęć dodatkowych uczniowie mają możliwość nauki gry na gitarze. Bardzo chętnie w nich uczestniczą. Efekty już słychać :)

  Czytaj więcej
 • Zajęcia taneczne.

  dodano dnia: 5 listopada 2022 / 13:53

  W naszej szkole, od października, dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia taneczne. Prowadzi je pani Margerita - nauczycielka tańca nowoczesnego, pochodząca z Ukrainy. Nasza młodzież uczy się hip-hopu, jazzu, disco dance. Efekty już są widoczne :)

  Czytaj więcej
 • Zajęcia rozwijające z biologii - budujemy ruchomy model własnej ręki.

  dodano dnia: 31 października 2022 / 8:10

  Uczniowie przekonali się jak złożoną konstrukcją są ich ręce, jak dużo kości i stawów znajduje się w samej dłoni. Poznali zasadę działania stawów zawiasowych. Bardzo im się podobało 🙃

  Czytaj więcej