Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klasy 8.

21.06.2024

W piątek po raz ostatni, w tym roku szkolnym, spotkaliśmy się w szkole. Odbyło się uroczyste zakończenie a także pożegnanie klasy 8. Najpierw nastapiło uroczyste przekazanie sztandaru oraz ślubowanie. Uczniowie klasy 7 i 6 wraz z wychowawczynią, p. Anetą Lorek, przygotowali wesołe scenki z lekcji swoich starszych kolegów. Wręczyli im także pamiątkowe kubki. Klasa 8 podziękowała swoim nauczycielom przygotowując galę wręczenia Oskarów. Każdy nauczyciel otrzymał wyjątkowo statuetkę za trud włożony w edukację swoich uczniów oraz miał możliwość przejść się po czerwonym dywanie :) Następnie pani dyrektor rozdała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za reprezentowanie szkoły, konkurs czytelniczy i najwyższe wyniki w szkole. Po części oficjalnej uczniowie udali się na upragnione wakacje.