Uroczyste obchody święta naszej patronki.

07.06.2024 r.

W piątek odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. Obchodziliśmy święto naszej patronki - św. Królowej Jadwigi. Z tej okazji odbyło się także poświęcenie naszego nowego sztandaru, który ufundowała Rada Rodziców. Najpierw udaliśmy się na mszę świętą do kościoła. Po powrocie uczniowie klasy 6 przedstawili nam historię życia Królowej Jadwigi. W ten dzień obchodziliśmy jeszcze jedno ważne święto - uczciliśmy dzień mamy. Uczniowie klasy 7 zaprezentowali, przybyłym na uroczystość rodzicom, sztukę pt. "Babski wybór" autorstwa p. Marioli Miśkowicz. Następnie najmłodsi przygotowali dla mam przepiękny występ recytatorsko - muzyczny. Całość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów wszystkich klas. Ten dzień była dla nas także świętem wartości - rodzina i tradycja to w naszej szkole priorytety.