Uroczyste ślubowanie uczniów klasy I.

W piątek, 14 października, w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Uczniowie klasy I zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej szkoły. Wykazali się umiejętnościami tańca, śpiewu, recytacji a także zaprezentowali swoje przywiązanie do Ojczyzny. Progrma przygotowany przez p. Bogumiłę Złahodę wzbudził wiele pozytywnych emocji. Pierwszoklasiści z dumą i radością złożyli ślubowanie oraz przyjęli legitymację i prezenty. Uroczystość zaszczycił także swoją obecnością sołtys, pan Andrzej Budz, który otrzymał specjalne podziękowanie dla Stacji Narciarskiej Koziniec za ufundowanie strojów piłkarskich dla uczniów. Nasi młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności taneczne zdobyte podczas dodatkowych lekcji tańca odbywających się w naszej szkole. Ten dzień był także Świętem Komisji Edukacji Narodowej - składamy więc serdeczne życzenia naszym nauczycielom. Dużo sił i cierpliowści!