„Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek gminy Bukowina Tatrzańska”

W niedzielę, 4 września 2022, odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których brali udział uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Górze wystawiła aż 3 drużyny, w tym dwie młodzieżowe – dziewcząt i chłopców oraz jedną drużynę męską. Wynik jest niesamowitym sukcesem: I miejsce MDP dziewcząt I miejsce MDP chłopców I miejsce OSP mężczyzn Wszystkim uczestnikom gratulujemy zwycięstwa i doceniamy wartość jaką jest współpraca szkoły z lokalną jednostką OSP. Jesteśmy wdzięczni Strażakom za zagospodarowanie wolnego czasu naszej młodzieży w pożyteczny sposób. Mamy nadzieję, że rośnie nam nowe pokolenie Strażaków ochotników, którzy będą dbali nie tylko o nasze bezpieczeństwo, ale także o podtrzymywanie lokalnych tradycji i budowanie pozytywnych i silnych relacji w społeczności Czarnej Góry. Cieszymy się tak licznym zaangażowaniem młodzieży w działania Straży.