Zakończenie roku szkolnego.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem klasy 8. Uczniowie klasy 7 przygotowali dla nich przedstawienie, w którym pokazali jak wyglądały lekcje z ich udziałem. Całość w formie humorystycznej pokazała szkolną rzeczywistość :) Wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem.

Na zakończenie roku szkolnego zostały także rozstrzygnięte konkursy: czytelniczy, literacko- plastyczny i biblioteczny.
Konkurs czytelniczy- test przeprowadzony w klasach 4-7;
I miejsce- Cyprian Trzop i Alaksandra Koszut,
II miejsce- Kacper Wacław,
III miejsce- Ilona Litwin, Oliwia Sarna.
Konkurs literacko- plastyczny w klasach 4- 8-
Gabriela Miśkowicz- wyróżnienie za przystąpienie do konkursu.
w klasach 1- 3;
I- Milena Trzop kl.2,
II- Julia Wacław kl.
III- Dominika Trzop kl.1
w konkursie bibliotecznym za największą liczbę przeczytanych książek wyróżnieni zostali;
Paulina Wojtanek kl. 5,
Natalia Felong kl.7
Jakub Kanownik kl.8
w klasach młodszych;
Anna Sarna kl.3,
Paweł Felong kl.1,
Julia Wacław kl.3,
Hanna Budz kl.2
Książki te zostały zakupione na promocję czytelnictwa ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025
Nasze przedszkolaki również  zakończyły rok szkolny. W podziękowaniu za aktywność w życiu biblioteki szkolnej, częste udziały w konkursach czytelniczo- plastycznych oraz za liczne wypożyczenia książek, dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.