SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym. Jest on przeznaczony dla uczniów klas od 1 - 3 oraz 4 - 8.

Zadaniem uczestników klas od 1 - 3:

-  przeczytanie  (samodzielnie lub z rodzicem) utworu Marii Kownackiej pt.: "Plastusiowy pamietnik" oraz "Potwór" Grzegorza Kasdepke i wykonanie ilustracji. Uczeń wybiera sobie jedną z książek i przygotowuje prace plastyczną dowolna techniką. Prace należy wykonać do 4 kwietnia i oddać p. Annie Holowa - Wacław.

Klasy 4 - 8:

przeczytanie następujących lektur:

• Barbara Kosmowska "Złota rybka"
  • Alfred Szklarski "Tomek w krainie kangurów"
  • F.H.Burnett "Tajemniczy ogród"

Na przeczytanie macie czas do 3 kwietnia 2022 roku. Konkurs będzie polegał na udzielaniu odpowiedzi dotyczących znajomości przeczytanych książek. Test ze znajomości odbędzie się

4 kwietnia 2022 r.

Zgłoszenia uczestników grupy starszej przyjmuje p. Mariola Miśkowicz do 28 lutego. Czekają atrakcyjne nagrody!