Dwudniowa wycieczka w Bieszczady - współfinansowana z programu Ministerstwa Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę"

W dniach 25/26 października uczniowie klas 4 - 8 wybrali się na wycieczkę w ramach programu "Poznaj Polskę" współfinansowanego przez Miniterstwo Edukacji i Nauki. Zwiedziliśmy Muzeum Budownictwa w Sanoku, gdzie mieliśmy możliwość zobaczyć przepiękną architekturę oraz poznać życie naszych przodków. Następnie udaliśmy się obejrzeć Rynek oraz posiedzieć chwilę na ławeczce z Dobrym Wojakiem Szwejkiem. Kolejną atrakcją był spacer po Zaporze Solińskiej. Towarzyszył nam zachód słońca oraz bajeczne, jesienne krajobrazy. Kolorowe liście dodawały uroku. Kolejnego dnia zwiedziliśmy wspaniały pałac w Łańcucie wraz z wozownią. Dalej udaliśmy się do Fabryki Szkła znajdującej się w Krośnie. Zobaczyliśmy jak wygląda praca hutników oraz jak powstaje szkło i różne wyroby. Wyjazd był niezwykle udany. Uczniowie pełni wrażeń i emocji wrócili do domu. Teraz z niecierpliwością czekaja na kolejny wyjazd :)