Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najpierw zebraliśmy się w kościele na mszy świętej, a następnie przeszliśmy do szkoły. Na początku nastąpiło przekazanie sztandaru, tu po nim odwiedziła nas Pan Wójt - Andrzej Pietrzyk wraz z Panią Kierownik Gminnego Zespołu Oświatowego - Zofią Kuczyńską. Wręczyli oni nagrody Wójta uczniom klasy 8, którzy w tym roku szkolnym uzyskali wysokie oceny. Kolejnym punktem programu było pożegnanie uczniów klasy 8 przez ich młodszych kolegów - uczniów klasy 7. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody wszystkim, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem oraz pozostałe nagrody. Przyszedł tez moment  smutny - Rada Rodziców podziękowała Pani Dyrektor Krystynie Kwak za pracę, gdyż Pani Dyrektor przechodzi na emeryturę. Pamiątkowymi dyplomami zostali uhonorowani "Przyjaciele szkoły" - w tym roku był to Pan Pan Krzysztof Trzop oraz Pan Tomasz Budz. Dodatkowo nasze uczennice otrzymały dyplomy podziekowania od Naczelnika i Prezesa OSP Czarna Góra za udział w wojewódzkich zawodach pożarniczych.

Na zakończenie uczniowie najmłodszych klas przepięknie zaśpiewali wakacyjne piosenki.