• W krainie bajek...czyli teatr na świetlicy.

  dodano dnia: 13 marca 2022 / 13:15

  Uczniowie klasy II oraz uczestnicy świetlicy wraz z opiekunem, p. Justyną Budz, przygotowali przedstawienie. Dzieci własnoręcznie wykonały pacynki. Było pięknie, bajkowo i kolorowo! Wsród postaci Czerwony Kapturek, Królewny...gratulujemy pomysłu i świetnego wykonania!

  Czytaj więcej
 • Coraz bliżej święta...

  dodano dnia: 29 listopada 2021 / 20:12

  Dzieci uczęszczające na świetlicę zaangażowały się w przygotowanie ozdób na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 19 grudnia. Wykonaliśmy błyszczące gwiazdki, wykorzystując niezawodne rolki po papierze toaletowym. Tak błahy przedmiot, który z reguły ląduje w koszu, ma ogromny potencjał artystyczny. Zachęcamy do wypróbowania jego możliwości. Przy okazji wyszła nam zabawa sensoryczna "brokatową zupą", jak nazwały ją dzieci... Po takich przyjemnościach nawet sprzątanie przychodzi łatwo.

  Czytaj więcej
 • Prace dzieci - jesienne zwierzątka.

  dodano dnia: 19 listopada 2021 / 13:7

  Prace dzieci - jesienne zwierzątka - wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Do wykonania tych zabawnych wiewiórek i ślicznych sówek użyliśmy rolek po papierze toaletowym. Ten niepozorny "śmieć", jak się okazuje, ma ogromny potencjał artystyczny. Dzieci nauczyły się także jak oszczędnie wykorzystywać materiały plastyczne i ścinki, które z nich zostają. Dowiedziały się, co można zrobić resztek plasteliny i zużytych mazaków. Jak widać śmieci mogą przecież dostać nowe życie.

  Czytaj więcej
 • Godziny pracy świetlicy szkolnej

  dodano dnia: 1 września 2021 / 15:12

  Głównym celem działania świetlicy jest:

  1. Zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po ich zakończeniu.
  2. Stworzenie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
  3. Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów.
  4. Integracja grupy rówieśniczej.

   

  Świetlica jest czynna codziennie w godzinach od 11.40 - 15.00

  Opiekunem świetlicy jest p. Justyna Budz.

  Czytaj więcej