Wycieczka nad Morskie Oko.

W piękną, słoneczną pogodę, 20 maja, nasi uczniowie ruszyli nad Morskie Oko. Dodatkową atrakcją był przejzad wozami konnymi, które dowiozły nas pod górę. Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców za zorganizowanie tej niezwykłej wycieczki. Uczniowie klas od 1 - 8 oraz nauczyciele byli zachwyceni! Ogromne wyrazy wdzięczności składamy naszym "Fiakrom", którzy nieodpłatnie zawieźli dzieci: p. Wojciech Wacław, p. Andrzej Bryja, p. Władysław Sarna, p. Tadeusz Wacław, p. Marian Budz. Dzięki Wam mogliśmy także zobaczyc jak wyglada Wasza praca. Podziekowania należą się także panu Łukaszowi Zubkowi, który po raz kolejny służył nam swoim doświadczeniem jako przewodnik. Bardzo dziękujemy za ofiarność i przekazanie nam wielu cennych informacji o tym miejscu.