Święto patrona - Królowej Jadwigi

8 czerwca obchodziliśmy święto naszej patronki - Królowej Jadwigi. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od mszy świętej, którą odprawił Ksiądz Piotr Kosakowski  - wikary naszej parafi. Następnie zorganizowane zostały dla uczniów konkursy: najmłodsi budowali zamek królowej z klocków lego, starsi tworzyli okładkę do kśiązki o królowej Jadwidze. Z każdej klasy dwuosobowe drużyny wzięły udział w konkursie wiedzy o naszej patronce. Jednym z zadań było przygotowanie stroju z epoki średniowiecza i zaprezentowanie go jury.   Emocji było co niemiara. Wszyscy doskonale się bawili, a za udział w konkursie otrzymali nagrody. Świetowanie zakończyliśmy grillem, który pomogła nam zorganizować Rada Rodziców. Zasponsorowali oni poczętunek dla uczniów w postacie kiełbasek i napojów oraz przygotowali słodkie rogaliki.