#challengedziengodnosci

Zadanie wykonane! Gmina Bukowina Tatrzańska dziękujemy za nominację do udziału w akcji #challengedziengodnosci. 🤝
👉Celem tego wyzwania jest zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego, a także uświadamianie społeczeństwa o ich potrzebach i problemach z jakimi przychodzi im się zmierzyć we współczesnym świecie.
Jak dołączyć do wyzwania?
Wystarczy:
1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszulka, apaszka, czapka, krawat itp.
2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodnosci i wstawić na swój profil na Facebook.
3. Nominować kolejne co najmniej trzy osoby (może to być również grupa ludzi, szkoła, przedszkole lub instytucja).
4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengedziengodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie co najmniej trzy osoby.

Zgodnie z zasadami nominujemy kolejnych uczestników, szczegółowe informacje znajduja się na Facebooku  -  Świetlica Czarna Góra